KONST / Litografier / Färglitografi 14299097
nr 1429 9097
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Signerad, numrerad, 48/260. Färglitografi, bildmått: 30x48cm, yttermått inklusive ram: 43x63cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 november 2021
kl 19:29:14
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann